evbike.pl

Blog tematyczny dla fanów kolarstwa oraz motoryzacji.

Rower

Jakie są polskie marki rowerów?

Jakie są polskie marki rowerów?

W obecnych czasach wiele osób lubi jeździć na rowerze. Jest to niesamowicie popularny sport, jednakże wymaga wysokiej jakości sprzętu. Firmy rowerowe oferują różnego typu pojazdy, które wyposażone są w mniej bądź bardziej zaawansowane funkcje. Z tego powodu każdy bez problemu dobierze coś odpowiedniego dla siebie. Istnieją sprawdzone, Polskie marki rowerowe, które od lat produkują rowery wysokiej klasy. Warto dowiedzieć się, jakie z nich są najpopularniejsze.

Polskie marki rowerów

Kross to bardzo popularna firma w naszym kraju, która została założona w 2003 r. w Przasnyszu. Warto zaznaczyć, że przez długi okres firma pracowała na swą renomą, a także na rozpoznawalność. Od kilku lat śmiało konkuruje ze znanymi światowymi producentami, na przykład z niemieckim Cube. Okazuje się, że przedsiębiorstwo Kross oferuje nie tylko rowery górskie czy miejskie, ale także trekkingowe, dziecięce, crossowe, a ponadto szosowe. Dlatego wybór jest niesamowicie szeroki i każdy bez problemu kupi coś właściwego dla siebie. Trzeba też wspomnieć o tym, że Kross niesamowicie dba o swój właściwy wizerunek. Efektem tego są liczne pochlebne opinie zadowolonych klientów. Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą tego znanego polskiego producenta.

Romet

Romet to na polskim rynku jeden z najbardziej znanych producentów rowerów oraz akcesoriów rowerowych. Na samym początku przedsiębiorstwo zajmowało się sprzedażą motorowerów, a także skuterów, które produkowane były nie tylko w Polsce, ale także w Chinach. Co ciekawe, w 2008 r. firma wznowiła sprzedaż jednośladów. Należy nadmienić, że rowery Romet wyróżniają się starannie dobranymi komponentami. Oprócz tego cechują się przemyślaną konstrukcją, a ponadto nowoczesną stylistyką. Warto też dodać, ze wszystkie jednoślady tej marki łączy europejski design, wyjątkowe styl, a także konkurencyjne ceny, co jest bardzo pożądane przez klientów. Z tego powodu firma jest bardzo ceniona i popularna na rodzimym rynku. Należy wiedzieć, że produkty zmieniają się z biegiem czasu. Dobrym przykładem jest to, że firma jest elastyczna, a ponadto dostosowuje się do obecnie panujących trendów.

Mbike

W Polsce sporą popularnością cieszą się rowery marki Mbike. Jest to polski producent, który wypuszcza jednoślady charakteryzujące się niepowtarzalnym designem, a ponadto dobrym stosunkiem jakości do ceny. Trzeba też wiedzieć, że przedsiębiorstwo powstało w 2007 r. i w dość krótki czasie udało mu się dorównać najbardziej znanym producentom na rodzimym rynku. Trzeba wiedzieć, ze każdy jednoślad tej marki jest dokładnie przemyślany na etapie projektowania. Wykonanie rowerów tej marki jest niesamowicie precyzyjne. Ponadto jednoślady Mbike dają duży komfort jazdy oraz są dostępne w przystępnych cenach. Z tego powodu są bardzo cenione przez Polaków, ale nie tylko, ponieważ można je kupić też na innych rynkach. Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą producenta rowerów Mbike, ponieważ jednoślady tej marki są bardzo wytrzymałe oraz dostępne w konkurencyjnych cenach.

Udostępnij